http://dig.csail.mit.edu/wiki/images/faq.php?toq=thesis-insert-header-image&how=6 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in http://dig.csail.mit.edu/wiki/images/faq.php?toq=thesis-statement-usually-appears&how=6 /home/pv015600/www_root/libraries/joomla/base/extruder.php on line https://ecoact.org/thehospitalityprogram/test/?ma=need-help-on-research-paper&ba=2 1
Regionálne združenie Podunajsko

Kultúra a história

see Kultúra a história v regióne Podunajsko

http://www.emccdesign.com/interactive/?ter=gre-essay-topics&cj=8 Podunajský región je už oddávna príťažlivý vďaka svojim priaznivým podmienkam, o čom svedčia napríklad aj archeologické nálezy zo staršej doby železnej. Nachádzame tu stopy kultúry slovanského osídlenia, zachovalé sú aj sakrálne stavby v románskom i gotickom slohu či pôvodné sídla uhorských šľachtických rodov.

Šport a rekreácia

source url Šport a rekreácia v regióne Podunajsko

http://www.isss-india.org/bin/assignment-writer-needed.html V Podunajsku si prídu na svoje aj milovníci jazdeckého, leteckého športu a paraglidingu, golfu i cykloturistiky - medzinárodná Dunajská cyklocesta je naznámejšou a najfrekventovanejšou v Európe. Vyhľadávaným rekreačným centrom sú senecké Slnečné jazerá s priľahlým aquaparkom.

RVC Rovinka

list of best resume writing services Regionálne vzdelávacie centrum

help with westren civilization homework Regionálne vzdelávacie centrum Rovinka (RVC) je súčasťou Regionálneho združenia obcí Podunajskej oblasti (RZOPO). Bolo založené v zmysle stanov RZOPO pre napĺňanie hlavných úloh, medzi ktoré patrí organizovanie a uskutočňovanie odborných seminárov pre zástupcov samosprávnych orgánov obcí.

Malinovo: O lopár starostky obce

http://www.isss-india.org/bin/sample-interview-essay-apa.html Obec Malinovo vás srdečne pozýva na 15. ročník Súťaže vo varení guláša - "O lopár starostky obce". Akcia sa koná v rámci podujatia "Deň obce Malinovo", dňa 5.9.2015 (sobota) pri poľovníckej chate v Malinove. Súťaž začína o 8:30 a bude vyhodnotená o 13:30. Prvé tri miesta sú honorované sumou 100 EUR, 70 EUR a 40 EUR.

homework help algebra 1 Viac informácií k akcii nájdete v priloženom plagáte, alebo na stránkach obce Malinovo, prípadne na ich facebookovej stránke.

heed audio thesis Plagát k podujatiu:

short stories homework help Dni obce vo Veľkej Pake 2015

Deň obce vo Veľkej Pake

follow link Srdečne vás pozývame na dni obce Veľká Paka, ktoré sa odohrajú dňa 15.8.2015.

how to write review papers for research 892747 Program dňa obce:

  • 15:00 - Ekumenická omša v rímskokatolíckom kostole sv. Ladislava
  • 15:45 - Kladenie vencov na námestí pri Pošte
  • 16:00 - Otvorenie dní obce Inkou Galbáčovou + gitarista
  • 16:20 - Hasiči - Zumba
  • 16:30 - vystúpenie návštevy z Péteri + Jakub Kosťov
  • 17:40 - Skupina ARIZONA
  • 19:00 - Živá hudba - FOR YOU
  • 20:00 - RICCO & KLAUDIA
  • 21:00 - Živá hudba - FOR YOU, tanečná zábava

http://dig.csail.mit.edu/wiki/images/faq.php?toq=thesis-statement-abortion-argument&how=6 Plagát k podujatiu:

https://ecoact.org/thehospitalityprogram/test/?ma=help-with-economy-homework&ba=2 Dni obce vo Veľkej Pake 2015

Marhuľová paráda v Malinove

essays articles education pleasures reading Srdečne vás pozývame na 1. ročník festivalu pre milovníkov marhúľ „MARHUĽOVÁ PARÁDA 2015“, ktorý sa uskutoční dňa 11. júla 2015 /sobota/ v obci Malinovo so začiatkom o 14:00 hod.

follow site Je to prvý festival marhúľ v malodunajskej oblasti, kde budú nielen marhule, ale aj kvalitná marhuľovica a obľúbené marhuľové výrobky a jedlá podľa tradičných receptov.

write my psychology research paper Vítaní sú všetci návštevníci, pre deti je pripravený zábavný program v podobe tvorivých dielní a nafukovacieho hradu. Aj naši pestovatelia marhúľ tam môžu predávať svoje ovocie a svoje špeciality z marhúľ.

http://dig.csail.mit.edu/wiki/images/faq.php?toq=thesis-ideas-for-east-of-eden&how=6 Súčasťou festivalu je súťaž o vlastnú marhuľovú špecialitu. Prihlášku do súťaže a viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.malinovo.sk.

Plagát k podujatiu:

Marhuľová paráda v Malinove

Tešíme sa na Vašu účasť.

Zasadnutie Regionálneho združenia obcí Podunajskej oblasti

Najbližšie zasadnutie zástupcov Regionálneho združenia obcí Podunajskej oblasti sa uskutoční dňa 17.09.2015 /štvrtok/ v obci Hamuliakovo.

Športový deň pre pracovníkov samosprávy

Regionálne združenie obcí  Podunajskej oblasti vás pozýva na Športový deň pre pracovníkov samosprávy. Doporučujeme si zobrať športové oblečenie. Ak si chcete zahrať tenis, treba si priniesť vlastné tenisové rakety, ak si chcete zahrať badminton, treba si priniesť vlastné badmintonové rakety. K dispozícii budú nasledujúce aktivity - plážový futbal, volejbal, tenis, badminton, korčuľovanie, člnkovanie, vodné bicyklovanie, streľba z pušky, hod granátom, cykloturistika, výletný vláčik.

Termín: 09. jún 2015 (utorok)                  
Miesto: SENEC, Slnečné jazerá - JUH, Bar&Restaurant LOBSTER
Začiatok: 9:00 hod (prezencia od 8:30 hod) 
Účastnícky poplatok: 1 €/osoba

Čítať celý článok

Popularizácia a zachovanie ľudových a umeleckých tradícií v regióne Podunajsko

RZ obcí Podunajskej oblasti v spolupráci s obcami  Dunajská Lužná, Igram Miloslavov  a p. Jurajom Mertušom- rezbárom opakovane  pripravili  projekt  s názvom „Popularizácia a zachovanie ľudových  a umeleckých tradícií v regióne Podunajsko.
Pripravovanými aktivitami chceme zachovať, rozvíjať a popularizovať hodnoty kultúrneho a historického dedičstva regiónu, pokračovať v iniciatíve podpory komunitného života, zvyšovať informovanosť obyvateľov regiónu  ako aj návštevníkov, o  hodnotách ktoré v regióne máme, a aj  tým rozvíjať regionálny cestovný ruch.

Podporou hudobných tradícií a folklóru chceme naďalej vytvárať príležitosti pre zmysluplné využívanie voľného času hlavne u najmladšej generácie – detí vo veku od 6-18 rokov.

Čítať celý článok

Festival dychovej hudby a folklórnych súborov v Igrame

Prehliadka dychových hudieb má v Igrame už viacročnú tradíciu. Začínali v roku 1996 so záhradnou slávnosťou a posedením pri domácej dychovke – IGRAMĆAN, ktorá v obci nepretržite pôsobí už 85 rokov. Každoročne podujatie zveľaďovali či už po organizačnej stránke, ale hlavne pozývali ďalšie dychové hudby a postupne tiež folklórne súbory. Z miestnej akcie sa postupne stalo podujatie regionálneho významu.

Čítať celý článok

Medzinárodné rezbárske sympózium v Dunajskej Lužnej

http://www.isss-india.org/bin/what-is-an-introduction-in-an-essay.html V dňoch 9. – 13. júna 2008 sa v parku Rezbárskej galérie v Dunajskej Lužnej uskutočnil už šiesty ročník Medzinárodného rezbárskeho sympózia.

Sympózium sa konalo za účasti umelcov z krajín V4 so zámerom zachovať ľudové a umelecké tradície v regióne Podunajsko, obohatiť a predstaviť kultúru a komunitu bezprostredne susediacich krajín, podporovať nadväzovanie partnerstiev nielen jednotlivých regiónov a obcí, ale aj partnerstiev medzi jednotlivými remeselníkmi.

Umelci – rezbári z Českej, Poľskej a Slovenskej republiky – pp. Jana Vytřasová, Jaroslav Slavík, Mieczyslaw Gluch a Juraj Mertuš vytvorili medovníkovú chalúpku a drevené štylizované marionety hlavných postavičiek z rozprávky „O Medovníkovej chalúpke“ – Marienky, Janka a strigy.

Čítať celý článok